Menu

header photo

EAG Karadeniz Bölge Şubesi hizmetinizde

Hazırlıkları tamamlanan ve geçtiğimiz Mart ayı itibariyle faaliyetlerine başlayan EAG Karadeniz Bölge Şubesi ile EAG GROUP, sahip olduğu dış ticaret tecrübesiyle kısa sürede ihracatını artırmayı ve gelecek talepler doğrultusunda siz yerli üreticilerimizin ihracat sürecinde karşılaşacağı her aşamada kılavuzluk etmeyi amaçlıyor.

İstanbul’da Keleş Plaza'daki yeni adresimizde faaliyete başlayan, alanında profosyonellerden oluşan EAG Karadeniz ekibimiz ile EAG GROUP, kalite hedefinden ödün vermeden yoluna hız kesmeden devam ediyor. Sizlere sürekli araştırma içerisinde alternatifler bularak “Önce Kalite“ anlayışını kendine görev edinerek  ihracatta başta Almanya olmak üzere, Türkiye’den ihracat yapmak istediğiniz her ülkede yanınızda yer alarak, hedef ülkenizin pazarına girmenizde ve ticari faaliyette bulunmanızda sizlere liderlik edecek ve böylece ülkemiz ekonomisine de daha fazla katma değer sağlamış olacağız.

Yurt dışından gelen talepler doğrultusunda en iyi şekilde piyasa araştırması yapan EAG GROUP, bundan sonra Karadenizli ihracatçı iş adamlarımıza, onlara birebir ve daha yakından hizmet sunabilmek amacıyla oluşturduğu EAG Karadeniz Bölge Şubesi ile hizmet verecektir.

Yeni şubemiz ile, uluslararası ticaret alanında, başta Almanya olmak üzere dış pazarlardaki firmaların ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin karlılığını arttırmak, yurt dışı işleyişlerini daha verimli hale getirmek ve marka değerlerini daha ileriye taşımak için çalışmalar yapacağız.

Ayrıca şubemiz, dış ticaret konusunda uzman personeliyle, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu alanlarda (İhracat/İthalat yönetimi, Global yönetim hizmetleri, Gümrük işlemleri v.b) yanınızda yer alacak,sizin hedeflerinizi vizyonumuz edinecektir. Siz en iyi şekilde ve en uygun fiyata üretim yaparken, Avrupa ve Dünya‘ya açılma hedefinizi sizin adınıza gerçekleştirecektir.

  

Go Back

Comments for this post have been disabled.